Sürgülü tip otomatik kapılarda kullanılan, karşılıklı konan, kapı kapandığı esnada kapının hareket alanında bulunan herhangi nesneyi korumak amacıyla kullanılan yaklaşık iki metrelik uzunluğunda ve maksimum 10 metrelik alanı tarayarak güvenliği sağlayan MEGORAS Teknoloji tarafından üretilmiş olan BF101 model “Otomatik kapı boy fotoseli sensörü”dür.

Hastane Kapısı Işık Perdesi

2018-07-06T12:40:36+00:00

BF101 Işık perdeleri ile 180 cm uzunluğunda sensör boyunca bir çok noktadan algılama yapılacağından güvenlik üst düzeye çıkarılmaktadır. Kapının hareketinden, motor çalışması gibi dış etmenlerden etkilenmeden sorunsuz kullanım sağlamaktadır. Hastane gibi sağlık ve güvenlik konularının ayrıca önemi olan alanlarda hastane kapıları, acil giriş kapıları, ameliyathane kapıları gibi cam fotoselli kapıların tamamında BF101 ışık perdesi kullanılması gerekmektedir.

Yana Kayar Kapı Boy Fotoseli Uygulaması

2018-07-06T12:40:55+00:00

Otomatik kapı sistemlerinde kullanılan en kritik cihazların başında gelen emniyet fotosel sensörüdür. Genellikle güvenlik için emniyet fotoseli, karşılıklı gelen fotoseller kullanılmaktadır. Özel bir konut güvenliğinde yana kayar tip sürgülü kapının hem içinde hem de dışında boy fotoseli uygulaması tarafımızdan sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Translate »