Tasarlanan veya geliştirilmiş olan elektronik ürünün şematik tasarımının ardından PCB tasarımının yapıldığı projeleri içermektedir. MEGORAS Teknoloji tarafından genellikle 2, 4 ve 8 katlı PCB tasarımının yapıldığı çoğunlukla da RF haberleşme içeren elektronik cihazlarda 4 ve üzeri katlı PCB tasarımı gerçekleştirilmektedir. PCB tasarımları özel boyutlara kutuya özel de tasarımlar yapılmaktadır. Bu kategoride PCB tasarımının yapıldığı bu yeteneğin içerdiği projeler yer almaktadır.

PVC Branda Kapı Sensörü

2018-07-06T12:41:04+00:00

PVC Branda Kapı Sensörü PVC Kapı branda kapılarda kullanılan endüstriyel kapılarda kullanılan boy fotoseli uygulaması. Endüstriyel kapı fotoseli maksimum 15 metreye kadar cisim algılama sağlamaktadır. Elektronik boy fotosel, ışık perdesi otomasyon sistemlerinde de kullanılır. Işık perdesi ile pvc kapılar daha güvenlidir.

Balık Sayma Makinesi

2017-11-26T18:40:23+00:00

Balık yetiştirici üreticilerin kullanmış olduğu balık sayıcı makinesinin çalışma sistemi tasarlanmıştır. Makinenin tüm elektroniği tarafımızdan tasarlanmış olup, sistemde sensör, kontrol kartı tasarımının yanı sıra gömülü yazılım tasarımı da tarafımızdan gerçekleştirilmiştir.

Translate »