Elecfreaks Ürünleri

Elecfreaks elektronik ürünlerini MEGORAS Teknoloji üzerinden en uygun fiyatlara ve hızlı teslimat ile satın alabilirsiniz. Ürünler hakkında adetli alımlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Robotik Ürünler

Elecfreaks Car Ürünü, Kontrol Kartı, Tekerleri ve Robot Şaseleri için uzmanımıza danışın fiyat isteyin.

İnsansız Hava Araçları – Drone

İnsansız hava araçları dronlar için uzmanımıza danışın. Temel insansız hava araçlarının yanı sıra video çekebilme gibi gelişmiş özellikleri olan ELF Drone ürününe ait kontrol kartı demonte ve monte olarak iki ayrı şekilde temin edebilirsiniz. İnsansız hava araçlarına ait yedek parçalar, pervaneler, motorlar ve kontrol kartını satın almak için fiyat isteyiniz.

3D Printer Malzemeleri ve Aksesuarları

Freaks 3D, 3D printer ve 3D printer aksesuarları için uzmanımıza danışabilirsiniz. 3D Printer kontrol kartları, motor sürücüleri, end stop modülleri, hall efect sensörleri, görüntüleme için display modülleri, Ramps 1.4v uyumlu modüller, ısıtıcılar ve ısıtıcı tablaları için fiyat isteyebilirsiniz.

Kablosuz Haberleşme Modülleri

Uygulamalarınız için Elecfreaks üretimi olan kablosuz modüller için projenize destek verebiliriz. WiFi modüller, Bluetooth, infrared haberleşme, RF ZigBee, ESP modüller, GPS, GSM modüller gibi çeşitli modüller için fiyat isteyebilirsiniz. Gelişen kablosuz teknolojilerden popüler olan ioT uygulamalarına özel kablosuz çözümler için uzmanımıza danışabilirsiniz.

Elektronik Modüller

Hızlı prototip geliştirmede, denemeler yapmanız için özellikle ar ge aşamasında projelerinize oldukça hız kazandırabilecek çok çeşitli elektronik modüller için fiyat isteyebilirsiniz. Röle modüller, sensör okuma modüller, arayüz haberleşme modülleri, kuvvetlendirici modüller ve display görüntüleme araçları için en cazip fiyatlarla yardımcınız olabiliriz.

Sensörler

Kablosuz, kablolu, dijital, analog, uygulamaya özel, akım gerilim çıkışlarıyla çok çeşitlilik sağlayan ürünler ile sensör uygulamalarınız için danışabilirsiniz. Akım sensörü, yağmur sensörü, basınç sensörü, sıcaklık sensörleri, ultrasonik sensörler ve bunun yanı sıra daha profesyonel uygulamalar için compass, gyroscope gibi 3, 6 veya 9 eksenli özel sensörler için fiyat ve destek alabilirsiniz.

24 Parçalı Arduino Elektronik Süper Başlangıç Setleri

Arduino Başlangıç Setleri

Arduino 16 Modül Başlangıç Seti

Arduino Advanced Kits

GPRS/GSM Starter Kit