Otomatik Kapı Kontrol Kartları

Otomatik yana kayar, cam fotoselli sürgülü ve soğuk hava depolarındaki motorlu otomatik kapılarda kullanılan kontrol ünitelerini bulabilirsiniz. Ürettiğimiz ürünler teknoloji, çelişti kablosuz haberleşme tipleri ve sensör uygulamaları da içermektedir. Bulamadığınız ürünler için de ayrıca bizimle iletişime geçin.

MEGORAS marka ADC102S yana kayar kapı sistemlerinde özellikle kullanılan, 220V AC ile çalışan motorlu otomatik kapı sistemlerinin tamamında marka model fark etmeden kullanılabilecek kontrol kartıdır.

Genellikle yana kayar otomatik kapı sistemlerinde kullanılmakta olup, 220V AC motor ile çalışabilen kollu bariyer sistemleri, endüstriyel otomatik kapı sistemleri, sarmal tip kepenkler gibi bir çok otomatik kapı sistemlerinde de güvenle çalışır. ADC102 Kontrol kartından işlemcisi ve iç yapısı farklı olmasının yanı sıra kullanım amacı sebebiyle bazı farklılıklar yer almaktadır.

ADC102S ile kart sadece aç komutu alır, kapanma işlemini kullanıcının belirleyeceği saniyeye göre otomatik olarak kapanma gerçekleşir. ADC102S Sadece AÇ komutu alabilen kontrol kartı olup, HGS sistemleri, RFID antenler ile kontrol edilebilen otomatik kapı sistemleri, metal kütle dedektörlü ve plaka tanıma sistemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Megoras MFK110A Kontorl kartı ile 24V DC çalışan 100/200ppm encoder a sahip motorlu otomatik kapılar kontrol edilebilir.

Otomatik kapılar uzaktan kumanda, radar hareket algılayıcı, el sensörü, MFK110C dijital el terminali, akıllı telefonlar, parmak izi ve yüz tanıma cihazları gibi bir çok cihazla entegre ve direkt olarak da çalışabilmektedir.

Otomatik kapı motoruna da bağlı olmak kaydıyla, sistem tümüyle megoras markalı olması durumunda bir milyon açma kapama garantisi ile çalışabilmektedir. Çift kanat veya tek kanat otomatik kapıları sonradan entegre olarak çalışması istendiği durumlarda da tek tuşla tanıma ve öğrenme özelliği sayesinde hızlıca sistemlere entegre olur.

Kontrol kartlarının kullanıldığı kapı tiplerinden bazıları