MEGORAS Teknoloji 2015 yılında Tübitak destekli kurulmuş araştırma geliştirme, ürün geliştirme ve proje tasarımı yapmak üzere kurulmuş elektronik sektörüne yönelik yenilikçi mühendislik firmasıdır. Daha öncesinde Türkiye’nin çeşitli firmalarında danışmanlık, ürün tasarımı ve geliştirmesi konusunda hizmet veren alanlarında uzman elektronik mühendisleri tarafından kurulmuş olan şirket kısa bir süre içinde start-up firması olmaktan çıkmış Türkiye elektronik sanayisinde yer almıştır.

Teorik alt yapısıyla başta otomatik kapı, geçiş ve güvenlik sistemleri, motor kontrol sistemleri ve medikal sektörlerine yönelik; kontrol üniteleri, sensörler gibi elektronik cihazların donanım, yazılım tasarımı ve üretimi konusunda başarıyla hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Gerçekleştirmiş olduğu tüm projelerde daima dürüst davranmak, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, tüm personeli eğitmek, yönlendirmek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerini ve ilerlemelerini sağlamak, kurumsallaşmış olan faaliyetini sistem ve prosedürlerle bağlamış bir kurum olarak gelişmek ve kontrollü büyümek, uluslararası marka bilinirliğini arttırarak başarılara imza atmak ana hedefidir.

VİZYONUMUZ

Endüstriyel otomasyon, güvenlik ve medikal sektörlerine yönelik yüksek teknoloji kazanmak, kazanılan teknolojiyi ülke ihtiyaçlarına adapte ederek dışa bağımlılığı azaltmak ve uluslar arası piyasada elektronik sektöründe, otomasyon alanında şirketçe kuvvetli olduğumuz alanlarda marka bilinirliğimizi duyurmak ana hedeftir.