Kablosuz titreşim ve darbe algılama sensörü, güvenlik ve otomasyon uygulamalarında kullanılmaktadır.

Kablosuz duman dedektörü, test butonu ve dahili ses uyarısı için buzzerı bulunmaktadır. 2 Adet CR123A 5 yıla kadar pil ömrü , alarm anında akımı 20mA’ dir. Duman hassasiyeti: U1217,% 3.2, Çalışma ortamı: – 5 ℃ ~ 50 ℃; nem:% 10 ~% 90, Alarm hacmi: 10feet de 85dB

Kablosuz su basma dedektörü, akıllı ev sistemlerinde, bina otomasyonlarında sıklıkla kullanılan dedektörlerdendir. Özellikle su basma gibi problemlerin yaşanabileceği ortamlarda sıklıkla kullanılan uzun pil ömrü ile kullanım kolaylığı sağlayan dedektördür.

Kablosuz titreşim dedektörü; titreşim, dokunma, hareketli yönlü algılama sağlar. Düşük pil voltajı göstergesi sayesinde daha kararlı kullanım sağlamaktadır. Kablosuz çalışma frekansı 433MHz / 868 MHz’ dır. 3V Çalışma gerilimi ve 10uA‘ den daha düşük akım çekmesi ile uzun pil ömrü

Kablosuz cam kırılma algılayıcısı ile akıllı ev sistemlerinde ve bina otomasyonlarında özellikle hırsızların girişimlerinin engellenmesinde, caydırıcı olmasının yanı sıra otomasyon uygulamalarında da cam gibi nesnelerin esneyip veya kırılmasının algılanması sağlanmaktadır. Çift kademeli potansiyometre, mikroişlemciye gömülü ses analizi, anti-sabotaj fonksiyonu, ağ alarm çıkışı özellikleri bulunmaktadır. 9-16 VDC ,12.5mA Çalışma gerilimi ve 20 mili saniyeden daha kısa sürede tepki vermektedir.

Kablosuz manyetik kontak dedektörü ile kapı, pencere açık kapalı algılanması gibi uygulamalarda sıklıkla bina otomasyonu, endüstriyel uygulamalarda güvenlik amaçlı sıklıkla kullanılmaktadır. 1 Adet CR123A dahili pil ile 5 yıla kadar uzun pil ömrü, kablosuz yayma mesafesi dahili anten ile 150 metre mesafelere çıkmaktadır. Manyetik alan algılama mesafesi 1.5 cm ve çalışma gerilimi de 3 Volttur.

Kablosuz gaz dedektörü, LCD ekran göstergesi sayesinde kullanıcı kullanım kolaylığı sağlar. Algıladığı gaz CO (Karbon Monoksit)‘ dir. Kritik uygulamalar için  kullanıma uygun otomatik arıza tespiti özelliği mevcuttur. Yerleşik gaz dedektörü tipidir. Dedektörde test butonu ve dahili buzzer mevcuttur. Kablosuz gaz algılayıcı 2 adet CR123A 5 yıla kadar uzun pil ömrü.