Red-Kit MCU Eğitim Seti

RED-KIT 1.0 eğitim seti ile PSoC 3/5 Fisrt Starter Kitlerini kullanarak yazdığınız programların simülasyonlarını yapıp, yazdığınız kodların doğruluğunun testini yapabilir veya programlamaya yeni başlayanlar için kullanım kılavuzunda bulunan örnek uygulamalar ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

RED-KIT 1.0 kartı üzerinde bulunan modüllerin birbirinden bağımsız olması ile sadece PSoC için değil Pic, Atmel, MSP, 8051,(5V, 3V3 çalışma aralıklı) mikrodenetleyicileri için de kullanılabilen eğitim setidir.

Eğitim setinin yanında antistatik poşetinde DevPic proje kartı verilmektedir. Bu sayede eğitim setini PIC mikrodenetleyiciler içinde kullanabilirsiniz.
Birbirinden bağımsız bu modüller ihtiyaç olduğunda karttan ayrılıp, eğitim seti harici uygulamalarda da kullanılabilir.

Eğitim setinin içerisinde dc motor, step motor, DevPic, 2×16 LCD, 12V/1A adaptör mini breadboard,atlama jumperları ve kılavuz cd’si bulunmaktadır.

megroas eğitim seti

Eğitim setinin üzerinde birbirinden farklı 15 adet modül bulunmaktadır: 1 Adet 12V,/5V/3V3 çıkışlı GÜÇ MODÜLÜ , 2X16 Karakter LCD MODÜLÜ, 4 Digit YEDİ SEGMENT GÖSTERGE MODÜLÜ, 4 Adet RÖLE MODÜLÜ , 1 Adet MMC SD KART MODÜLÜ, 1 Adet I²C EEPROM MODÜLÜ, 1 Adet USB Breakout MODÜLÜ, 1 Adet RS232 UART MODÜLÜ, 1 Adet RS485 UART MODÜLÜ, 1 Adet DC MOTOR Kontrol MODÜLÜ, 1 Adet STEP MOTOR Kontrol MODÜLÜ, 8 Adet BUTON Girişi, 2 Adet POTANSİYOMETRE MODÜLÜ ve 8 Adet LED ile 1 Adet BUZZER MODÜLÜ Bulunmaktadır.

USB Pic Programlama Cihazı BlackPIC

BlackPIC Usb ile microchip marka mikrodenetleyicilerinizi programlayabileceğiniz programlama cihazıdır. BlackPIC USB Pic Programlama cihazı ile programlama işlemlerinizi gerçekleştirirken harici bir kaynağa ihtiyaç durmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • USB beslemeli (harici kaynak gerektirmez)
  • Windows XP/Vista/ 7 ile tam uyumlu, vmware ile de w10 ve üzeri de kullanılabilir.
  • ZIF soket sayesinde 8/14/18/28/40 bacaklı picleri kolayca programlayabilme.
  • ICSP desteği
  • USB 2.0 ile hızlı programlayabilme
  • Kısa devre koruması ve masa üstü kullanım için kaymasını önleyici korumalı
  • Test ve kalibrasyon gerektirmez,gerekli tüm işlemler yapılmıştır
  • DevPic pic proje kartı ile uyumludur