Megoras Fotoselli Kapı Sistemi

Megoras markalı otomatik fotoselli kapı sistemi 1 milyon açma kapama garantili, tüm aksamları yerli üretilmiş otomatik kapı sistemidir. Emniyet standartlarına uygun üretilmiş olan mekanizma, gerekli kalite ve standartlara uygun üretilmesi ile tüm hastane, kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra fabrika üretim alanlarındaki kapılarda da güvenle kullanılır.

Teknolojik alt yapısı sayesinde, uzaktan kontrol edebilme, kilitleme açık bırakma gibi istenen senaryoya göre dijital el terminali ile ayarlanabilir, ayrıca akıllı telefonlar ile de kontrol edilebilme özelliğindedir. Mekanizma teknik detaylara MFK110 kontrol kartı ve terminali ile alakalı sayfalarda ulaşabilirsiniz.

MFK110 mekanizması 330 cm ve 660 cm olmak üzere iki tipte kit halinde satışa sunulmaktadır.

Orjinal kit içeriğinde iç ve dış megoras RS101 radar hareket sensörü, megoras noktasal emniyet fotoseli, megoras fotoselli kapı kontrol kartı, el terminali ve güç kaynağı olmak üzere elektronik cihazlardan bir araya gelmektedir. Özel teker ve kayış yapısıyla sirkülasyon ve sessizlik optimum düzeyde tutulmuş uzun ömürlü çalışma hedeflenmiştir. 1 Milyon sefer açma kapama garantisi sayesinde yerli üretim encoder lı motor sisteminin yanı sıra ithal motor sistemi opsiyonel seçenekler arasındadır.

Alternatif kontrol seçenekleri sadece parmak izi okuma, kartlı geçiş veya el sensörü ile sınırlı olmayıp, uzaktan kumanda ve akıllı telefonlar ile de kontrol edebilme opsiyonuna sahiptir.