Eski sistemlerde yer aldığı gibi elektronik cihazların manuel mekanizmalar ile kontrol edilmesi yerine günümüzde birçok noktada akıllı cihazlar kullanılmaktadır. Sadece iş yerinin tek bir noktadan yönetilmesi için hazırlanan Android tablet sistemleri sayesinde günümüzde ev yaşamında dahi birçok pratik çözüm elde edilmektedir. Bu nedenle firmamız bu tip bir yönetim sisteminin gerçekleştirilmesi için android yazılım geliştirme gibi ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktadır.

Sunulan bu hizmet sayesinde endüstriyel tesislerde veya kurumlarda önemli bir kontrol sistemi elde edilebilir. Bu sistemin kullanılması sayesinde tesis içerisindeki herhangi bir mekanizmanın veya üretim makinesinin uzaktan kontrolü gibi bir avantaj elde edilebilir. Tek bir kontrol paneli olarak kullanılacak Android cihaz üzerinden aydınlatma kontrolü, haberleşme veya kapı sistemlerinin kontrolü gibi birçok ayrıntılı hizmet elde edilebilir.

Firmamızın vermiş olduğu bu özel hizmet sayesinde bilhassa tek noktadan daha kapsamlı bir kontrol elde edilmesi mümkündür. Bu nedenle yazılım geliştirme hizmeti günümüzde birçok farklı işletme tarafından tercih edilmektedir. Bu sistemlere bir örnek olarak Android kontrol sayesinde bir elektriksel cihazın kontrolü gerçekleştirilmesi gibi bir avantajın elde edilmesi yer almaktadır.

Firmamızın sağladığı bu teknik sayesinde otomasyon sistemleri tek bir nokta altında birleştirilebilir ve birçok sistem çok daha kolay bir şekilde kontrol edilebilir. Otomatik kapı sistemleri, geçiş kontrolü ve kablosuz haberleşme gibi birçok konuda bu sistemler kullanılabilir.

Günümüzde masaüstü bilgisayarlarda kullanılan uygulamalardan çok farklı olarak gömülü sistem programlama avantajından birçok işletmede faydalanılmaktadır. Bu sistem her ne kadar küçük bir donanım ile küçük bir kaynak oluştursa da daha pratik ve modüler bir kullanım sayesinde daha düşük güç tüketimi elde edilmektedir. Ancak sistem sayesinde çok daha hızlı bir kodlama ve çok daha büyük kontrol elde edilebilir.

Gömülü sistem yani Embedded System Programming sayesinde temel amaç; en düşük alanı kullanarak, en kısa zamanda, en fazla özelliği programlayabilmektir. Endüstriyel tesisler için çok önemli bir avantaj oluşturan bu sistem, teknik ekibimizin kapsamlı çalışmaları sayesinde her işletme için özel olarak sunulmaktadır.