Endüstriyel Otomatik Kapı Sistemleri-Seksyonel Kapı

Endüstriyel tesislerde genellikle orta seviye hız ile kullanılan ve yükleme boşaltma alanlarında izolasyon avantajı sağlayan seksyonel kapı tercih edilmektedir. Bu kapı sistemleri, genellikle poliüretan dolgu sayesinde ve dış çelik kaplama sayesinde çok dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım oluşturur. Bu nedenle firmamız tarafından endüstriyel tesisler ve fabrika yapıları için çok sık şekilde sunulan ürünler arasında bulunmaktadır.

İstenilen farklı boyutlarda üretim avantajı sağlayan bu kapı sistemlerinde emniyetli bir kullanım ile birlikte görüş özelliği sunan bir yapı yer almaktadır. Firmamız bu sistemler için üretim çalışmaları ve onarım çalışmaları konusunda ayrı ayrı teknik donanımlara sahiptir. Bilhassa bu tip kapı sistemlerinde ortaya çıkabilecek arızalar konusunda uzman bir teknik ekibe sahip olarak hizmet veriyoruz. Teknik ekibimiz içerisinde uzman mühendis kadromuzun yer alması ile birlikte bizzat kendi üretimimiz olan elektromanyetik ve mekanik parçalar kullanıyoruz.

Kullandığımız sistemler ve sunduğumuz hizmet kalitesi ile birlikte hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet mantığı ile yaklaşım sergiliyoruz. Bu kapsamda sistemlerde ortaya çıkan arıza tipleri arasında switch arızası gibi farklı noktalarda onarım hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Bu tip kapılarda kullanılan switch sistemleri özellikle sistemlerin birbirine entegre olmasını sağlamaktadır.

Birçok farklı arızanın giderilmesi açısından firmamızın sunduğu hizmetler arasında halat atması veya halat kopması gibi durumlarda da bizzat kendi yedek parçalarımız ile onarım hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Arıza noktasında özellikle motor arızası konusunda da çok hassas bir yapıyla kendi ürünlerimiz sayesinde onarım sağlayabiliyoruz.

Kapı sistemlerinde karşılaşılan motor sıkıntılarında uygun malzemenin seçilmesi, teknik incelemenin yapılması ve mühendislik çalışması sayesinde uzun süre yeniden arıza ortaya çıkarmayacak bir sistem ile sonuç elde ediyoruz. Bu sayede sistemlerin çok daha uzun ömürlü kullanım ortaya çıkarmasında destek oluşturuyoruz.

Megoras Teknoloji olarak sunduğumuz hizmetler arasında endüstriyel otomatik kapı sistemleri içerisinde teker bozulması arızalarının giderilmesi gibi pratik işler de bulunuyor. Farklı bir nokta olarak kapı sistemleri içerisinde yay kırılması noktasında da arızaların giderilmesi için orijinal ve garantili yedek parçalar ile hizmet veriyoruz.