Endüstriyel Otomatik Kapı Sistemleri-Yüksek Hızda Çalışan PVC Branda Kapılar

 

Endüstriyel ortamlarda otomatik kullanım ile birlikte avantaj sağlayan kapı sistemleri içerisinde firmamızın sunduğu ürün türlerinden biri olarak yüksek hızda çalışan PVC branda kapılar tercih edilebilir. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda yüksek hız ve maksimum izolasyon imkanı sağlayan bu kapılar için her noktada arıza onarımı ve bakım hizmetlerini firmamız sağlamaktadır. Bu kapsamda Megoras Teknoloji firması olarak bilhassa uzman teknik mühendis kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Yüksek hızda çalışan PVC branda kapılar farklı modelleri ile birlikte birçok işletmede kullanışlı yapısı ile tercih edilmektedir. Kimi zaman 5 metre genişlik kimi zaman 4 metre yükseklik gibi ölçüler sağlayabilen bu sistemlerde güçlü bir motor sistemi ve entegre switch sistemi yer alır. Bu kapsamda firmamız kendi üretimi olan özel teknik parçalar ile ekonomik ve hızlı bir çözüm sağlayarak kalite oluşturmaktadır.

Kapı sistemleri içerisinde yer alan birçok farklı arıza arasında switch arızası gibi durumlarda entegre switch sisteminin değiştirilmesi ve onarılması için hizmet verebiliyoruz. Bu sayede özellikle hassas işletmelerde hızlı çözüm elde edilmesi ile avantaj sağlıyoruz.

Firmamızın bu tip kapı sistemlerinde sunduğu en önemli arıza onarım ve bakım hizmetlerinden birisi de motor arızası sorunlarının giderilmesidir. Bu sistemler içerisinde motor kısmının arızası direkt olarak kapının kullanılmaz hale gelmesine neden olacaktır. Bu nedenle parça onarımı ve orijinal yedek parça değişimi ile garantili bir sonuç elde edilmesi sağlanmaktadır.

Sistemler içerisinde sensör kontrolü ile uzaktan kumanda ile kullanım sağlandığı için sensör arızası durumlarında da hızlı ve nitelikli bir onarım gerçekleştirilmesi önemlidir. Bu nedenle firmamız kapı sensörleri için kendi üretimimiz olan yedek parçalar ile hızlı bir onarım gerçekleştirebilmektedir.

Üretimini bizzat işletmemizde gerçekleştirdiğimiz elektromekanik parçalar sayesinde daha hızlı ve garantili bir onarım gerçekleştirme avantajı sağlıyoruz. Bu sayede sistemler içerisindeki sürücü arızası gibi her konuda teknik ve yazılımsal destek gibi geniş kapsamlı bir hizmet veriyoruz. Teknik kadromuz gelişen sistemleri ve yenilenen teknolojileri sürekli bir şekilde takip ederek, en iyi sonuca ulaşmak için sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir.