Endüstriyel otomatik kapılarda boy fotoseli

Endüstriyel otomatik kapılarda 90 cm ve 180 cm gibi standart ölçeklere sahip olacabileceği gibi, kullanım alanına göre düzenlenebilen özellikleri bünyesinde barındıran boy fotoseli kullanılmaktadır. Endüstriyel amaç doğrultusunda bölüm ayrımlarının güvenliği, stratejik alanlarda ki tehlikenin en aza indirgenmesi gibi iş güvenliği boy fotoseli kullanımı yapılmaktadır. Özellikle depo muhafaza alanlarında yüksek hızda çalışan pvc otomatik kapılarda kullanılan BF101 güvenlik ışık bariyeri sayesinde kaza olasılığı en aza indirgenmiştir. Sesli uyarı sistemiyle olası tehkileri önceden haber veren sistemin kurulumu oldukça kolay olmakla beraber güvenlik ışık bariyerinde standart teşkil etmektedir. MEGORAS Teknoloji tarafından geliştirilen, kurulum ve teknik desteğin yanında bakımlarınında yapıldığı otomatik kapı boy fotoseli kızılötesi haberleşme teknolojisini kullanarak 4-15 metre mesafelerdeki cisimleri algılama potansiyeline sahiptir.

İş Güvenliği Boy Fotoseli

Endüstriyel faaliyet alanlarında rastlanılan kazaları en aza indirgemek adına stratejik noktalara entegresi gerçekleştirilen boy fotoseli sayesinde cisim ve birey tespit edilerek protokol işlemine göre sistem çalışmaktadır. Uygulamadaki yazılım sayesinde dirençleri ilgili alanın gereklerine göre ayarlabileceğiniz ayarlamalar MEGORAS Teknoloji tarafından hazırlanır ve uygulanır.

Otomatik Kapı Boy Fotoseli

Endüstriyel otomatik kapı boy fotoselinden biride BF945 Güvenlik ışık bariyeri. Kullanım kolaylığı ve iş güvenliği adına geliştirilen sistem, geçiş alanları, muhafaza bölümlerinin ayrımı, ilgili makinelere entegresi sayesinde kişi ve cisim güvenliği sağlanmaktadır. Böylelikle güvenlik ışık bariyeri kullanan endüstriyel alanlarda olası tehlikelere karşı alınan tedbirler iş güvenliği sağlamaktadır.

Güvenlik ışık bariyeri

Endüstriyel alanların ilk giriş ve son işlem bölümüne kadar kullanım alanı oldukça geniş olan güvenlik ışık bariyeri, BF101 ve BF945 ürünleri uygulama alanına göre düzenlenebilen özellikleri ve filtre güvenlik sistemiyle sistemin herhangi bir problemle karşılaşmadan iş akışına devam etmesini sağlar. Kızılötesi haberleşme teknolojisi kullanan sensörlere eklenen filtreler sayesinde sensörler arasında aktarılan bilgi şifreli olacağından güneş ışınları, elektromanyatik dalga boyları gibi cihaz özelliklerini bozacak etkenlerden koruma sağlanır.

MEGORAS Teknoloji olarak Güvenlik Işık Bariyeri üretimi ve geliştirilmesi konusunda verdiğimiz hizmet endüstriyel alanın yanında günlük ihtiyaçlarınız içinde karşılanmaktadır.