Nice Otomatik Kapı Kumandaları

Nice türkiye müşterilerine sağladığı geniş ürün yelpazasiyle en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Bu ürünlerden bir tanesi de nice kumandalarıdır. Firmanın motor ve uzaktan kontrolle çalışan sistemlerinden olan uzaktan kumanda modelleri Vsu2, D modeli, DM modeli, L kumanda modeli, Çoklu kumanda modeli, Flo süper kumanda modeli gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Nice kumandaları her bir tanesinin üzerinde bulunan tuşların şifreleri bir diğerinden farklıdır. Ergonomik yapısı ile kullanışlı olup yer kaplamayan özelliktedir. Nice Smilo, Nice Flo serisi kumandalar kanal sayısı, tipleri ve şifreleme özellikleri bakımından da teknik açıdan birbirlerine göre farklılık göstermektedirler.

Her biri uzaktan komuta edilebilir kumanda çeşitleridir. El ile komuta edilebilen kumanda sistemleri; kepenk, panjur, bahçe kapıları, garaj kapıları bulunmaktadır. Kullanılan alıcılar her modelde değişkenlik gösterebilmektedir. Uzaktan kumanda sistemlerinde beslenme yapısı bulunmaktadır. Nice kumandaları istenen mesafeye göre ayarlanabilir çekiş gücü özelliği de bulunmaktadır. Kumandaların özellikleri kullanıldığı yerin durumuna ve mesafesine göre değişir.

Uzaktan kumanda modelleri hem zevkinize hem de ihtiyaçlarınıza hitap etmektedir. Alıcı kartın motor mekanizmasına entegrasyonu ile uzaktan kumandadan gelen sinyaller doğrultusunda bariyer kolu sistem dahilinde sinyalleri alarak çalışma kabiliyeti göstermektedir.