MEGORAS IDC101 Kotrol Ünitesi ile Soğuk Oda Depo Kapıları Kontrolü

Soğuk hava depo kapılarını triger kayışlı veya kremayer dişlili herhangi yataklama sistemiyle birlikte IDC101 kontrol panosu sayesinde elle kontrol edilebilen kapı otomatik motorlu kontrol edilebilir hale getirilebilir. Maksimum saniyede bir metreye kadar hızlandırarak kapınızı otomatik olarak kontrol edebilirsiniz. Hızı ayarlanabilen çeşitli güvenlik senaryoları ve kontrol alternatifleriyle IDC101 kontrol ünitesiyle soğuk hava depo kapıları otomatik olarak kontrol edilebilmektedir.

IDC101 Kontrol ünitesi ipli şalter, buton, kablosuz gibi çeşitli elektromekanik yöntemlerle kontrol edilebilmektedir.

IDC101 Kontrol ünitesi ile otomatik kapının açılma ve kapanma hızı üretici tarafından standart bir hızda açılıp kapanmaktadır. Ayrıca hız ayarı için uzman ve yetkili kişiler tarafından üreticiden destek alarak veya kontrol panosunun içinden çıkan kılavuzu kullanarak açılış veya kapanış hızı gibi çeşitli ayarlamaları yapabilir.

IDC101 Kontrol panosunun en önemli özelliğinden biri herhangi ileri geri açılabilen hali hazırdaki soğuk hava depo kapısında rahatlıkla kullanılabilir olmasıdır. Kontrol panosu kılavuzunda belirtilmiş olan girişleri yaparak sisteme dahil çevre birimleriyle manuel olarak kontorol edilen kapı, otomatik motorlu kontrol edilebilir hale hızlıca getirilebilir.